ZAKŁAD STOLARSKI

Firma F.U.H.P. ” DREW-MAT ”  prowadzona jest  jednoosobowo, rozpoczęła swoją działalność w 1989r. jako mała lokalna stolarnia zajmująca się głównie usługami. Z biegiem czasu kładąc największy nacisk na inwestycje, modernizując hale produkcyjne, zakupując nowoczesne maszyny i zatrudniając fachowców, firma powiększyła rynki zbytu, asortyment wyrobów, zyskała stałych odbiorców.

Firma zajmuje się wytwarzaniem stolarki drzwiowej , okiennej oraz wyposażeniem  i wystrojem wnętrz zarówno klientów indywidualnych jak i instytucjonalnych. Pracujemy na bazie drewna litego jak i wszelkich materiałów drewnopochodnych. Dużą część naszych zleceń stanowi stolarka wewnętrzna  tj. drzwi, schody, parkiety, panele podłogowe ,ścienne ,ścianki działowe i zabudowy. jak również stolarka  zewnętrzna tj. okienna, drzwi zewnętrzne ocieplane, drzwi garażowe, daszki, podsibitki .

Realizujemy zamówienia indywidualne według projektów zleceniodawcy, jak również przygotowujemy projekty na zamówienia. Szczególny nacisk kładziemy na jakość naszych wyrobów i zadowolenie klienta ze współpracy z nami. Każdego, kto jest zainteresowany współpracą z naszą firmą traktujemy indywidualnie i staramy się, aby nigdy nie odszedł z naszej firmy z przysłowiowym „kwitkiem”.

Wszystko to jest możliwe dzięki długoletniemu doświadczeniu naszej  załogi. / zatrudniam 11 osób/ , jak również dobremu parkowi maszynowemu oraz współpracy z najlepszymi partnerami na rynku zaopatrzenia w materiały i surowce.

Druga gałęzią naszej działalności jest sprzedaż detaliczna materiałów wykończeniowych oraz budowlanych w naszych placówkach handlowych w Nowym Sączu oraz w Krynicy-Zdroju.

W związku z powyższym serdecznie Państwa zapraszamy do naszych sklepów oraz do współpracy z naszą firmą .

z poważaniem
Jan Baran

 

Drzwi NawojowaZakład Stolarski